Aktuální sny

18. červen 2017 | 20.11 |

 Aktulní sny a pocit

Většina lidí v pubertě má dle mého názoru laciné a neoriginální sny. Jsou to sny, které už má hodně lidí. Neomrzelým trendem je elektronika. Jako jsou mobily, tablety, počítače a kdo ví co ještě. Většinou jsou to opravdu jenom aktuální trendy. Třeba za tu dobu co píšu tenhle článek je to SPINER. Ale někdy lidé nepřemýšlí nad SVÝMI sny. Snaží se jen vypadat dobře a hlavně jít s dobou. A na čem jim také záleží je to, aby nebli trapní. Pocity v sobě dusí a jsou upjatí na momentální dobu. Takovým snům, co je má spousta lidí, já říkám ,,umělé sny".

Jak tak nadtím přemýšlím, tak jsem buď zvláštní já, nebo v sobě jenom nedržím své pocity. Mám úplně jiné sny než ostatní, nebo si je prostě jenom přiznám a nestydím se za ně? 

Mezi mé sny patří například KONĚ a muzikál MAMA MIA. Jsou to věci, které mám opravdu ráda, i když se mi nějak moc neplní. Myslím, že touha po muzikálu MAMA MIA mě možná přejde, ale sen o koních nikdy. Samozřejmě, také mám někdy malé sny o aktuálních trendech. Někdy si taky přeju něco, co není až tak důlžité. Třeba nedávno jsem si přála PENNY BOARD. A přiznám si, bylo to trochu ovlivněno okolím a přáteli. Ale je třeba se DŮLEŽITÝCH snů nevzdat. Ale opravdu jen těch důležitých, protože ty nedůležité vás za chvíly omrzí. Prostě vyjdou z módy a vy si na ně vzpomenete v dospělosti z legrace. A řeknete si, jak jste mohli takhle marnit lacinými sny. Ale je to samozřejmě normální. 

Takže si jděte za svými sny a přemýšlejte nad OPRAVDOVÝMI pocity.

Opět ocením hodnocení a komentáře k článku.

Vaše Markéta V.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře

RE: Aktuální sny tlapka®pise.cz 18. 06. 2017 - 21:23